اخبار

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، اظهارکرد: ثبت سفارش کتاب های درسی پایه هفتم استعدادهای درخشان از 15 تیرماه و تا 17 شهریور ادامه خواهد داشت.

شنبه 6 خرداد 96

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش گفت: رایزنی برای برگزاری آزمون «گواهینامه دوم»، هستیم تا فرهنگیان از مزایای یک مدرک بالاتر از مدرک رسمی خود استفاده کنند.

شنبه 6 خرداد 96

دکتر دانش آشتیانی با بیان این مطلب که رویکرد ما باید شایستگی محور باشد، اضافه کرد: در این رویکرد هدف، کسب مهارت است، نه صِرفِ انتقال دانش.

چهارشنبه 3 خرداد 96

رئیس سازمان پژوهش با اشاره به مطلب فوق، افزود: به منظور استفاده از ظرفیت استانی، گروه های اعتبار بخشی در استان ها راه اندازی شده و همزمان با تدوین وآماده سازی هر کتاب برای اعتبار بخشی در اختیار گروه های استانی قرار می گیرد.

چهارشنبه 3 خرداد 96

وزیر آموزش و پرورش در نشست مشترک مولفان کتاب های درسی نظری، فنی حرفه ای و کاردانش، ضمن قدردانی از مولفان افزود: نقد و بررسی کتاب های درسی باید جدی گرفته شود.

چهارشنبه 3 خرداد 96

عضو هیات علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش از برگزاری نشست نقد و بررسی و ارزیابی کتاب نونگاشت فیزیک 2، پایه یازدهم در روز چهارشنبه 3 خرداد ماه خبر داد.

چهارشنبه 3 خرداد 96

وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی رؤسای ادارات امور شاهد و ایثارگران سراسر کشور گفت: الگوقراردادن زندگی شهدا، موجب ترویج فرهنگ و شهادت در جامعه است.
چهارشنبه 3 خرداد 96

در نشست مشترک پدید آورندگان کتاب های درسی که با حضور دکترفخرالدین احمدی دانش آشتیانی، عصر امروز در سالن جلسات وزارت آموزش برگزار شد از مولفان کتاب های درسی تقدیر شد.

سه شنبه 2 خرداد 96

عملیات الی بیت‌المقدس حدود یک ماه ونیم پس از انجام عملیات فتح‌المبین از شامگاه 10 اردیبهشت سال 61 آغاز شد و در ساعت 11 روز دوشنبه سوم خرداد ماه همان سال به پیروزی رسید و خرمشهر پس از 575 روز اشغال آزاد شد.

سه شنبه 2 خرداد 96

رئیس اداره ارزیابی عملکرد سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اظهار کرد: در راستای سیاست تمرکز زدایی و بهره مندی بیشتر از ظرفیت استانی، مقرر شد گروه های تحلیل محتوا در تدوین برنامه ها و اجرای آن نیز مشارکت فعالتری داشته باشند.

سه شنبه 2 خرداد 96

نخستین نمایشگاه آثار معلمان نویسنده و هنرمند با عنوان نمایشگاه “اندیشه و هنر معلم “درفرهنگسرای بهمن افتتاح شد.

سه شنبه 2 خرداد 96

دکتر محمدیان در دیدار با جمعی از فعالان عرصه فرهنگی- آموزشی اظهار کرد: در این سازمان همکاران من یک شعار دارند و آن این است که «داده های آموزشی مبتنی بر پژوهش را در بستر فرهنگی به میوه تربیتی تبدیل کنند».

سه شنبه 2 خرداد 96

رئیس جمهور منتخب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با آرمان‌های وی تجدید میثاق کرد.

سه شنبه 2 خرداد 96

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با اشاره به تهیه بارم سئوالات امتحانی توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، افزود: کتاب درسی تنها منبع طراحی سؤالات امتحان نهایی است.

دوشنبه 1 خرداد 96

فربد جعفری، دانش آموز پایه دوم ابتدایی دبستان ازکرمانشاه موفق گردید مقام اول مسابقات جهانی نقاشی سازمان بهداشت جهانی را کسب نماید.

دوشنبه 1 خرداد 96

روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان از کسب رتبه نخست کشوری در رشته مقاله پژوهشی طرح پرسش مهر ریاست جمهوری توسط دانش آموزی ازاین ناحیه خبرداد.

دوشنبه 1 خرداد 96

در فرازی از پیام دکتر محدیان آمده است: حضور چند ده میلیونی مردم ایران در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نه تنها موجب شگفتی جهانیان شد، بلکه نصابی تازه را در نظام دموکراسی و مردم سالاری دینی رقم زد.

يكشنبه 31 ارديبهشت 96

دستورالعمل ثبت‌نام دانش‌آموزان برای سال تحصیلی ۹۷‌ــ۹۶ ابلاغ شد و بر این اساس ضوابط ثبت‌نام در انواع مدارس نیز از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.

يكشنبه 31 ارديبهشت 96

معاون مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور در آذرماه امسال خبر داد

يكشنبه 31 ارديبهشت 96

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اهدای اعضای بدن عرشیا حسنوند دانش آموز 8 ساله شهریاری به چند بیمار نیازمند خبر داد.

يكشنبه 31 ارديبهشت 96

Pages