اخبار

رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات از برگزاری مرحله مقدماتی دوره آموزشی هوشمندسازی مدارس برای حدود 10 هزار نفر از معلمان سراسرکشورخبرداد .
سه شنبه 28 دى 95

دکتر فخرالدین دانش آشتیانی در بازدید از دبیرستان دخترانه استعدادهاى درخشان فرزانگان منطقه ٧ تهران با بیان این مطلب که هدف مدرسه آموزش صِرف نیست، افزود: هدف اصلى تربیت انسان است.

سه شنبه 28 دى 95

«جایگاه اخلاق در ساحت های تربیتی دانش آموزی با نگاهی به اندیشه های حضرت امام(ره)» در پانزدهمین بزم اندیشه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی و وزیر آموزش و پرورش مورد بررسی قرار می گیرد.

سه شنبه 28 دى 95

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: نسخه نهایی شیوه نامه هدایت تحصیلی با الگوی «انتخاب آزاد» تا هفته آینده برای امضای وزیر آموزش و پرورش آماده خواهد شد.

سه شنبه 28 دى 95

رئیس گروه برنامه ریزی آموزش نیروی انسانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از برگزاری کارگاه آموزشی «معیار تالیف و تالیف معیار» خبر داد.

سه شنبه 28 دى 95

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، محمد حسین کفراشی، به عنوان « نماینده وزیر در ستاد مرکزی شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش» منصوب شد.
سه شنبه 28 دى 95

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: هم اکنون یک هزار و45 کلاس درس در استان هوشمند سازی شده که حدود 650 کلاس درس مربوط به 3سال اخیر است
دوشنبه 27 دى 95

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از جریمه ۵۰ میلیون تومانی برای پنج ناشر متخلف کتاب های کمک درسی خبر داد.

دوشنبه 27 دى 95

دوره آموزش تخصصی گزارش نویسی وچکیده نویسی دفتر انتشارات وتکنولوژی آموزشی در سالن اجتماعات سازمان پژوهش برگزار گردید.

دوشنبه 27 دى 95

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اثربخشی امکانات سخت افزاری در بهبود روش های تدریس، افزود: در عین حال معلمان در رسیدن به افزایش کیفیت آموزشی مهمترین نقش را برعهده دارند.
دوشنبه 27 دى 95

مدیرکل دفتر تالیف کتب ابتدایی و متوسطه نظری از تولید 8 لوح فشرده جدید اقلام آموزشی مرتبط با کتاب های درسی دوره ابتدایی و متوسطه خبر داد.

دوشنبه 27 دى 95

معاون دفتر تالیف کتب فنی، حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش از برگزاری دوره تربیت مدرس طراحی و نصب تأسیسات جریان ضعیف رشته الکتروتکنیک خبر داد.

دوشنبه 27 دى 95

مدیرکل اموراداری، تشکیلات و تحول اداری وزارت آموزش و پرورش از ادامه اجرای نظام رتبه بندی معلمان در سال 96 خبر داد.
دوشنبه 27 دى 95

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفتگو با خبرنگار نشریه رهنما، کتاب «تفکر و سواد رسانه ای» را عاملی موثر در جهت توسعه وتعمیق اندیشه دانش آموزان دانست.

يكشنبه 26 دى 95

وزیر آموزش و پرورش در دیداربا اعضای انجمن فلسفه تعلیم و تربیت ایران بر گنجانده شدن درس مهارت های زندگی در متن کتب درسی تأکید کرد.
يكشنبه 26 دى 95

به مناسبت سالروز تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، وزرای آموزش و پرورش و کشور پیام مشترکی صادر کردند.

يكشنبه 26 دى 95

مدیرکل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی از برگزاری اولین نمایشگاه تکنولوژی آموزشی در بهمن ماه 95 خبرداد.

يكشنبه 26 دى 95

مدیرکل دفتر تألیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری با بیان اینکه تألیف کتب پایه یازدهم آغاز شده است، افزود: تمام کتاب‌های این پایه که برای سال تحصیلی آینده آماده می‌شوند، جدیدالتألیف هستند.

يكشنبه 26 دى 95

حادثه جان سپردن مرحوم علی نوروزی در برف و کولاک در کتابهای درسی کلاسهای چندپایه ابتدایی به عنوان جلوه های ماندگار معلمی به چاپ رسید.

يكشنبه 26 دى 95

دبیر شورای هماهنگی علمی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از تصویب کلیات استاندارد و ویژگی‌های خط و خوشنویسی در یکصدوششمین جلسه این شورا خبرداد.

شنبه 25 دى 95

Pages