آغاز اکران فیلمهای جشنواره بین المللی رشد در ناحیه 2 ارومیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، آئین افتتاحیه اکران فیلم های چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد صبح امروز همزمان با سایر استان های کشور با قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش کشور در سالن امام علی (ع) مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه برگزار شد.

«محمد مجرد» در این آئین با تبریک ماه پر فیض و برکت رجب به برنامه ریزی های صورت گرفته در این مدیریت جهت برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره فیلم های رشد در آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه اشاره کرد و اظهارداشت: با توجه به اینکه فیلم های این جشنواره ها جزء فیلم های منتخب و متناسب با نیازها و سنین دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی است، امسال تلاش شده تا همگی دانش  آموزان از تماشای فیلم ها بهره مند شوند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه با تاکید بر اینکه باید تلاش شود با بهره گیری از ظرفیت های بالای فرهنگی و هنری ، پیام های مثبت فیلم ها برای دانش آموزان تشریح و تبیین گردد، افزود: انتظار می رود دانش آموان نیز با تفکر و تحلیل فردی و گروهی در موضوعات فیلم ها بتوانند پیام های نهفته در آنها را درییابند.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از جشنواره اکران فیلم ها برای دانش آموزان خصوصا دانش آموزان مناطق محروم جزء اولویت ها می باشد، خاطرنشان کرد: امسال فیلم های چهل و ششمین دوره جشنواره فیلمهای رشد به صورت  ثابت و سیار در مناطق مختلف شهری و روستایی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه به نمایش در خواهند آمد.  

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه نیز در حاشیه این مراسم از برگزاری مراسم های افتتاحیه همزمان در سطح مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه خبر داد و افزود:  همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه در سالن های امام علی (ع) ؛ مدارس ابتدایی شورکند و نور شهریار نیز با برگزاری آئین های افتتاحیه و اکران فیلم ها ،میزبان دانش آموزان مقاطع مختلف سنی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه هستند.

محمد علی عباسی، افزود : تمام تلاش مجموعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه بر آن است تا برنامه های امسال به بهترین نحو ممکن اجرایی شوند.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.