اخبار

دفتر تالیف کتبابهای ابتدایی و متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش از بارگذاری PDF نسخه نهایی برخی کتابهای درسی پایه یازدهم روی سایت دفتر به نشانی http://www.talif.sch.ir خبر داد.

پنجشنبه 26 مرداد 96

سومین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی برای دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول، با حضور 185دانش‌آموز دختر و 108 دانش آموز پسر در 5 رشته علمی - پژوهشی آغاز به کار کرد.

پنجشنبه 26 مرداد 96

وزیر آموزش و پرورش در پیام خداحافظی از وزارت آموزش و پرورش، وفاق ملی، تعامل آگاهانه و همدلی نیروهای موثر را از مهم ترین عوامل در دستیابی این وزارتخانه به جایگاه واقعی خود دانست. 

چهارشنبه 25 مرداد 96

صبح امروز گروهی از فرهنگیان کشور عراق با حضور در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ضمن دیدار با دکتر محمدیان از انتشارات مدرسه نیز دیدن کردند.

چهارشنبه 25 مرداد 96

رئیس جمهور در دفاع از وزیرپیشنهادی آموزش وپرورش گفت: «سیدمحمدبطحایی» سابقه بسیار طولانی در آموزش و پرورش دارد و در سمت‌های مختلف این وزارتخانه خدمت کرده‌است.
چهارشنبه 25 مرداد 96

در اصلاحیه دوم انتخاب رشته سازمان سنجش 50 ردیف استخدامی برای دبیری رشته «آموزش ارتباط تصویری» نیز برای دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.

چهارشنبه 25 مرداد 96

سید محمد بطحایی با بیان این که از رئیس سازمان برنامه و بودجه قول گرفته ام که در اجرای برنامه های آموزش و پرورش همکاری تمام و کمال داشته باشد، افزود: رویکرد تحولی، مبتنی بر اسناد بالادستی و سند تحول بنیادین مبنای تنظیم برنامه های آموزش و پرورش در دولت دوازدهم است.
چهارشنبه 25 مرداد 96

همزمان با برگزاری دوره های تامین مدرسی کتب تازه تالیف پایه یازدهم، دوره بازآموزی کتاب هنر دوره دوم متوسطه نیز در دانشکده فنی، حرفه ای دختران شریعتی تهران برگزار گردید.

سه شنبه 24 مرداد 96

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش البرز اظهار کرد: طرح تعالی مدارس با هدف کاربردی کردن یافته های علمی پژوهشی در حوزه تعلیم و تربیت و کاربست یافته های علمی- پژوهشی در ساحت های مختلف است.

سه شنبه 24 مرداد 96

گروهی از مدیران و کارکنان مدارس غیر دولتی عراق روز چهارشنبه 25 مرداد ماه با حضور در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ضمن آشنایی با فعالیت های سازمان با مدیران کل به گفتگو و تبادل نظرمی پردازند.

سه شنبه 24 مرداد 96

دفتر تالیف کتب فنی- حرفه ای و کاردانش سازمان پژوهش از برگزاری دوره های آموزشی تامین مدرسی کتاب تازه تالیف پایه یازدهم رشته "صنایع فلزی" در دانشکده فنی، حرفه ای دختران دکتر شریعتی خبر داد.

سه شنبه 24 مرداد 96

دوره ی آموزشی تامین مدرسی کتاب تازه تالیف پایه یازدهم رشته "سرامیک" با حضور مهندس دوراندیش مدیر کل دفتر تالیف کتب فنی- حرفه ای در قزوین برگزار شد.

سه شنبه 24 مرداد 96

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: باید تلاش کرد تا گروه و یا تیم‌های پژوهشی جهت‌دهی و بر یک موضوع متمرکز شوند و از پراکنده‌کاری بپرهیزند، در این حالت می‌توان انتظار داشت که شاهد خروجی و دستاوردهای علمی در قالب دیدگاه و نظریه باشیم.

دوشنبه 23 مرداد 96

گزینه پیشنهادی وزارت آموزش وپرورش در دیدار با اساتید دانشکده تعلیم و تربیت دانشگاه تهران، اظهار کرد: من از 19 سالگی وارد آموزش و پرورش شدم و کوچه، پس کوچه‌های این نهاد را به خوبی می‌شناسم.

دوشنبه 23 مرداد 96

مدیر کل دفتر آموزش محیط زیست نهاد ریاست جمهوری با ارسال نامه ای از مدیر کل دفتر تالیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تقدیر کرد.

دوشنبه 23 مرداد 96

با همکاری معاون پژوهش، تأمین و آموزش نیروی انسانی اولین جلسه انتخابات انجمن‌ علمی - آموزشی معلمان عربی صبح امروز در سالن آمفی تئاتر پژوهشکده تعلیم و تربیت برگزار شد.

دوشنبه 23 مرداد 96

معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان از آغاز دوره 4 روزه کشوری دروس کاشت گیاهان زارعی و آماده سازی گیاهان دارویی شاخه فنی و حرفه ای پایه یازدهم با حضور نماینده اداره ارزیابی عملکرد سازمان پژوهش در سنندج خبرداد.

دوشنبه 23 مرداد 96

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفتگو با خبرنگار ایسنا از مطالعه روی ادغام محتوای دروس و تالیف تلفیقی کتب درسی در نتیجه سبکی کوله دانش آموزان خبر داد.

دوشنبه 23 مرداد 96

رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران اظهار داشت: بنا داریم امسال از ۳۰۰ رساله دکتری حمایت کنیم تا به نتیجه مطلوب برسند.

دوشنبه 23 مرداد 96

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از برگزاری«اولین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی» در روزهای دوم و سوم آذرماه 96 خبرداد.

دوشنبه 23 مرداد 96

Pages