مجلس و سازمان دانش آموزی 2 بازوی موثر در اجرای طرح های پژوهشی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، محمود علیگو قائم مقام معاون پرورشی و فرهنگی در سازمان دانش آموزی ضمن ابراز خشنودی از این دیدار، اظهار کرد: سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به عنوان مغز متفکر و نرم افزاری وزارت آموزش و پرورش نقطه امید ما است و ما با شناخت ظرفیت و بهره مندی از توانمندی های دو نهاد می توانیم گام های موثری در جهت ارتقاء فرایند پرورش استعدادهای نهفته کودکان و نوجوانان که آینده سازان جمهوری اسلامی ایران هستند برداریم.

وی از حضور فعال 850 هزار دانش آموز در سازمان دانش آموزی خبر داد و اضافه نمود: تا بحال طرح های مشترکی با وزارت علوم و کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) داشته ایم که بسیار موفقیت آمیز بوده است.

علیگو با اشاره به ظرفیت مجلس دانش آموزی آن را ظرفیت مناسبی برای بررسی و نقد کتاب های درسی دانست و افزود: با توجه به نمایندگی اعضای مجلس از سوی بیش از 13 میلیون دانش آموز می توانند به عنوان پل ارتباطی قابل اعتماد با سازمان پژوهش همکاری داشته باشند.

قائم مقام معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به حضور بیش از 13 میلیون دانش آموزان در اقصی نقاط کشور و برخورداری از اردوگاه های تربیتی، آن را فرصتی بی بدیل به منظور اجرای پایلوت طرح های پژوهشی وزارت متبوع دانست و اضافه کرد: سازمان دانش آموزی، خبرگزاری پانا و شبکه های مرتبط آمادگی همکاری در جهت پیشبرد اهداف سازمان پژوهش به ویژه در طرح های پژوهشی و برگزاری جشنواره ها را دارد.

وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد سازمان پژوهش بتواند در چاپ آثار دانش آموزان و مربیان تربیتی به سازمان دانش آموزی کمک نماید.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.